POMYSŁ NA KULTURĘ  
  
 
GANG THE FUNK

 Taneczny Gang… the Funk

Po prostu bawią się tańcem. Tworzą niezwykle zgraną grupę taneczną młodych i bardzo zdolnych osób. Każdą wolną chwilę poświęcają na taniec i jak tylko w Miejskim Domu Kultury pojawia się okazja to treningu, a następnie do pokazania swoich osiągnięć - pojawiają się i tańczą. "Gang the Funk" to aż szesnaście fantastycznych młodych osób z naszego miasta pełnych pasji: Karolina Bojba, Iga Franczak, Błażej Piasecki, Monika Szejgiec, Martyna Dubaj, Marta Obrembska, Liwia Kuliberda, Kornelia Tymusz, Kasia Kik, Magda Magnes, Karolina Sicińska, Patrycja Mazurkiewicz, Kacper Cichopek, Patryk Gierwatowski, Krzysztof Cabanek oraz Adrianna Piasecka.

Taneczny "Gang" ma już na swoim koncie wiele udanych występów na scenie i powoli zaczyna się pokazywać na turniejach tanecznych. 7 maja grupa "Gang the Funk'' wzięła udział w zawodach, które odbyły się na Hali OSiR w Wałbrzychu - Ruch Muzyka Taniec. Zdobyli tam Złotą Statuetkę za choreografię oraz Srebrny Puchar wraz z medalami za drugie miejsce. Tancerze cieszą się ogromnie, gdyż jest to dla nich wielki sukces jak na początek. Póki co trenują, trenują i trenują, a zapału im nie brak - my natomiast czekamy na efekty z wiarą w wielki sukces taneczny.


   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   

 

Taniec - Muzyka - Ruch Wałbrzych 2011

   
 
   
 
   
 
   


Ogólnopolskie Zimowe Spotkania Taneczne

Dnia 14.01.2012 r. Grupa Taneczna ,,Gang The Funk'' uczestniczyła w Ogólnopolskich Zimowych Spotkaniach Tanecznych, które odbyły się w Kątach Wrocławskich. Ekipa brała udział w Spotkaniu, wykazując się niesamowitym entuzjazmem.

    

Z całej polski brało udział w turnieju 97 drużyn i 450 uczestników w różnych kategoriach wiekowych. W kategoriach solowych: do 15-tego roku życia - z naszej Grupy wyróżniony został Błażej Piasecki, zdobywając przy tym drugie miejsce w Spotkaniu. Z kolei w kategorii wiekowej powyżej 15 roku życia - wyróżnienie i tym samym drugie miejsce otrzymała Adrianna Piasecka, również reprezentująca MDK Świebodzice i Grupę Taneczną ,,Gang The Funk''.

Niesamowita atmosfera oraz wielka radość ogarnęła wszystkich biorących udział w Spotkaniu Tanecznym! Młodzi tancerze z naszego miasta - jak sami twierdzą - zdobyli ogromne doświadczenie. Wszyscy są zadowoleni, mogąc promować nasze miasto i Miejski Dom Kultury w Świebodzicach, przy okazji bawiąc się tańcem.

,,Gang The Funk '' reprezentowali:

  • Błażej Piasecki
  • Monika Szejgiec
  • Marta Obremska
  • Iga Franczak
  • Liwia Kuliberda
  • Karolina Bojba
  • Kornelia Tymusz
  • Adrianna Piasecka

,,Gang The Funk''

 


  

Copyright ©  Miejski Dom Kultury w Świebodzicach  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

do góry  |