Z "Ogrodu Marzeń"

20.11.2012 r.

W piątek 16 listopada miłośnicy sztuki licznie przybyli do "Ogrodu Marzeń", w który bez wątpienia zamieniła się galeria kominkowa Miejskiego Domu Kultury. A to wszystko za sprawą Edyty Kulpy i jej talentu malarskiego. Wystawa przyciągnęła liczną grupę znajomych artystki, sympatyków malarstwa oraz aktywnych uczestników życia kulturalnego w naszym mieście.

Podczas spaceru przez wymalowany "Ogród Marzeń" zebrani goście mogli zachwycać się żywymi barwami dzieł autorki. Obrazy zaprezentowane na wystawie to głównie kwiaty, ogrody i anioły. Dzieła malowane z głębokiej wewnętrznej potrzeby są bardzo prawdziwe, pastelowe barwy odzwierciedlają wewnętrzne ciepło i pogodę ducha artystki oraz dążenie do doskonalenia warsztatu. Wartym zaznaczenia jest fakt, że była to pierwsza wystawa artystki i spotkała się z wyjątkowym uznaniem.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 14 grudnia bieżącego roku w Galerii Kominkowej Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach. Serdecznie zapraszamy!