AKTUALNO列I

Klub Honorowych Dawc闚 Krwi przy PCK w 安iebodzicach

W dniu 7 stycznia 2016r. Uchwa陰 Zarz康u  i Cz這nk闚 Klubu HDK PCK w 安iebodzicach wybrano nowego v-ce prezesa. W jednomy郵nym g這sowaniu zosta wybrany Pan Adam Tobiasz. Jako osoba m這da, pe軟a pomys堯w i zapa逝 w dzia豉lno嗆 klubu godnie b璠zie reprezentowa Klub HDK PCK w鈔鏚 mieszka鎍闚 安iebodzic.

W roku 2016 zaplanowali鄉y szereg wydarze przy udziale krwiodawc闚, o kt鏎ych szczeg馧owo mo積a przeczyta na klubowym Facebooku.

Spotkania klubu odbywaj si w I-szy czwartek miesi帷a w Miejskim Domu Kultury. Serdecznie zapraszamy !

W dniu 8 pa寮ziernika 2015r, na Walnym Zebraniu Klubu HDK PCK w 安iebodzicach wybrano nowy Zarz康 na okres kadencji 4 lat zgodnie z Uchwa陰 PCK.

Zarz康 HDK PCK w 安iebodzicach.

• Prezes -  Katarzyna M造narkiewicz
  • V-ce -   Tadeusz Chwastyniak
  • Skarbnik - Izabela Wywrot
  • Sekretarz - R騜a Byrczek

Komisja Rewizyjna

• Jolanta Sobczak
  • Grzegorz Szejgiec

KLub liczy obecnie 22 cz這nk闚.

Dyrektor Delegatury PCK w Wa豚rzychu Pan Andrzej Nowicki zapewni o wsparciu
i pomocy w krzewieniu honorowego krwiodawstwa w 安iebodzicach jak r闚nie rozpowszechnianiu ideii PCK.
Spotkania Klubu odbywaj si dzi瘯i 篡czliwo軼i Pani Dyrektor MDK i Burmistrza 安iebodzic w Miejskim domu Kultury w I-szy czwartek miesi帷a o godz. 16.00.

Zapraszamy wszystkie osoby chetne ,kt鏎e chc dzia豉 na rzecz naszego miasta.

PLIKI DO POBRANIA: