AKTUALNOŚCI  
 

EDYTA KULPA …
DUSZA ARTYSTYCZNA

09.01.2014 r.


Dusza artystyczna od urodzenia …

Mieszkam i tworzę w Świebodzicach. Malarstwo jest moim hobby od lat dziecięcych, obecnie stało się moją pasją, bez której nie wyobrażam sobie mojego życia. W swojej twórczości staram się wyrażać piękno świata przyrody, który przyozdabiam cząstką wyobraźni. Część mojego świata artystycznego można było podziwiać podczas wystawy "Ogród Marzeń" w MDK w 2012 roku.

Maluję techniką akrylową i olejną na płótnie, bloku i drewnie. Zajmuję się również ozdabianiem dekoracyjnym rzeczy użytkowych w oryginalne rustykalne wzory.

Zapraszam na moją stronę - http://malarstwoeda.blogspot.com  - , która przekazuje wrażenia dla duszy, gdyż wszystko, co tworzę robię z myślą o potrzebie obdarowania twego umysłu relaksem, tak niezbędnego w dzisiejszych zabieganych czasach. Staram się uwieczniać piękno natury, przyozdobione moją wyobraźnią, malarstwo jest dla mnie jak cząstka białej magii, którą zachwycam się od dzieciństwa. Bowiem każda wrażliwa dziewczynka pragnie tworzyć piękno - pędzelka mogę używać więc jak zaczarowanej różdżki, a fascynacje intrygujące mnie i urzekające, którymi wypełniam płótno obdarzone są spokojem, zakrapiane poezją, podarunkiem dla wrażliwych potrafiących docenić moją skromną sztukę istot.

Zapraszam do mojego świata wyobraźnią malowanego …

Edyta Kulpa

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   


 
 


Copyright ©  Miejski Dom Kultury w Świebodzicach  - Wszelkie prawa zastrzeżone
design by TONER

do góry  |