Ogólnopolskie zawody tańca breakdance – BREAK FLOW

11.09.2017 r.

30 września 2017 w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach rozpocznie się szósta edycja ogólnopolskich zawodów tańca breakdance – BREAK FLOW. Do uczestnictwa w zawodach, na zasadach bitw tancerzy, 1 kontra 1 wezmą udział zawodnicy z różnych zakątków kraju, jak i z za granicy.

Skład sędziowski to najbardziej zasłużeni oraz doświadczeni tancerze w Polsce, a w tym roku wyłaniać zwycięzców będą m.in. Emilka (Wrocław), Zawisza (Bielsko Biała) oraz Kuzya (Ukraina-Wrocław).

To niecodzienne wydarzenie wpisało się już w coroczny kalendarz imprez w naszym mieście, ponieważ oprócz startujących zawodników ich zmagania licznie dopinguje publiczność, żywiołowo reagująca na poczynania tancerzy.

Start zawodów przewidziany jest na godz. 15.00, natomiast rozgrzewki i zapisy zawodników ruszają od godz. 13.00