AKTUALNO¦CI

DZIEŃ KOBIET W TOWARZYSTWIE
WOJCIECHA GˇSSOWSKIEGO

15.03.2018 r.

8 marca Miejski Dom Kultury wypełnił się po brzegi mieszkankami Miasta ¦wiebodzic. Wszystko za spraw± organizowanego w tym dniu recitalu Wojciecha G±ssowskiego, znanego polskiego piosenkarza, gitarzysty oraz kompozytora. Tego dnia wszystkie zgromadzone Panie mogły, także uczestniczyć w  spotkaniu kosmetycznym firmy Mary Kay, gdzie dzięki Pani Dorocie Derkowskiej, panie mogły dowiedzieć się jak skutecznie i szybko zadbać o siebie.

O godzinie 17.00 Burmistrz Miasta,  Bogdan Kożuchowicz złożył wszystkim Pani± najserdeczniejsze życzenia oraz obdarował, wraz z radnymi  - Jarosławem D±browskim i Sławomirem Łukawskim, piękn± różę.
Po życzeniach oraz prezentacji, na deski sceny zawitał Wojciech G±ssowski, który przeniósł nas w podróż muzyczn± do lat 60 i 70. Kto z nas nie słyszał przebojów "Gdzie się podziały tamte prywatki", "Zielone wzgórza nad Solin±" czy piosenki do serialu telewizyjnego „Wojna Domowa” „Tylko wróć” oraz tytułowej piosenki do serialu telewizyjnego „M jak miło¶ć”.

Podczas koncertu wytworzyła się niezwykła atmosfera. To porozumienie było odczuwane zarówno ze strony publiczno¶ci, jak i ze sceny. Artysta pokazał, że jest niesamowitym no¶nikiem energii i pozytywnej ekspresji.
Jednak, to co dobre szybko się kończy i po koncercie pozostał tylko u¶miech na twarzy.

Dziękujemy wszystkim przybyłym go¶ciom i zapraszamy na kolejne wydarzenia do Miejskiego Domu Kultury.